Biżuteria Personalizowana

W sklepie Kassandra Jewellery istnieje możliwość złożenia zindywidualizowanego zamówienia. Można je złożyć poprzez przycisk “Indywidualny Projekt” na stronie domowej, przechodząc do formularza kontaktowego lub po prostu bezpośrednio kontaktując się ze mną!

Jestem otwarta na wszelkie pomysły. Jeżeli zamarzyła Ci się biżuteria, której nie możesz znaleźć, poszukujesz bransoletki lub biżuterii stworzonej z konkretnego kamienia, wymyśliłeś sobie piórko, czy suszone kwiaty zamknięte w szkle, albo jeszcze coś innego niedostępnego na rynku biżuteryjnym, zapraszam do mnie!

Jestem elastyczna i staram się dopasować do potrzeb klienta. Zawsze staram się podać przybliżony czas realizacji, czy szacunkową wycenę. Z przyjemnością pomogę wymyślić Ci także prezent biżuteryjny dla bliskiej Ci osoby, czy przyjaciółki! 😉 Chętnie także doradzę z jakich minerałów biżuteria będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza, biorąc pod uwagę znak zodiaku, czy cel działania. Kamienie szlachetne są niesamowite! Uwielbiam z nimi pracować i wiem, że Ty także je kochasz, zaglądając tutaj.

Personalizowana biżuteria to projekty, które powstają z inspiracji twórcy oraz klienta. Ty decydujesz, jak będzie wyglądała Twoja biżuteria. Wspólnie dojdziemy do tego, jak będzie wyglądała dana biżuteria, z jakich materiałów powstanie, dopasujemy odpowiednią wielkość zapięcia, formę, kolorystykę, wielkość, czy długość.

Oczywiście czasami są pewne przeszkody fizyczne, typu niedostępność jakiegoś surowca, czy minerału, albo po prostu pomysł jest nierealny do zrealizowania. Jednak uważam, że we wszystkim możemy się dogadać. Chętnie pomogę i doradzę przygotowując wstępny projekt z propozycją.

Oczywiście daj też znać, jeśli wśród oferty sklepu coś bardzo Ci się spodobało, jednak przykładowo nie odpowiada Ci kolor. Postaram się przygotować biżuterię specjalnie dla Ciebie, która będzie oryginalna i jedyna w swoim rodzaju! 😉

Link do kontaktu

Darmowa dostawa w Polsce od 200zł
10% rabatu po dołączeniu do Newslettera
Wygodne sposoby płatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze zamówienie!