Naszyjnik Rustykalny z Sodalitem

189,00 

Naszyjnik Rustykalny z Sodalitem

Na stanie

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń

  • Czas realizacji: 1-2 dni robocze + czas dostawy.

    Jeśli potrzebujesz zmodyfikować dany produkt lub interesuje Cię indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb, skontaktuj się ze mną. W przypadku modyfikacji koniecznie podaj kod produktu lub tytuł.

    Skontaktuj się
  • Opis

    Naszyjnik Rustykalny z Sodalitem to awangardowy wisior ręcznie wykonany tradycyjną metodą Tiffany z dużym owalnym sodalitem.

    Wisior prezentuje się bardzo masywnie i atrakcyjnie. Duży owalny minerał w kolorystyce granatu i bieli jest wkomponowany w trójkątny kształt oprawy. Całość oksydowana, postarzana. Masywny wisior zawieszony jest na plecionce – siatce wykonanej ze stali szlachetnej, niezwykle trwałego i antyalergicznego materiału. Stalowy gruby wąż, na którym zawieszony jest wisior stanowi dodatkową ozdobę biżuterii. Całe zapięcie w postaci wklejek oraz poręcznego karabińczyka wykonane są również se stali chirurgicznej 316L.

    Naszyjnik jest dość duży i okazały. Sam kamień mierzy 30×40 mm.

    To wspaniała, ręcznie wykonana biżuteria z kamieniem szlachetnym, która będzie doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

    Darmowa dostawa w Polsce od 200zł
    10% rabatu po dołączeniu do Newslettera
    Wygodne sposoby płatności
    Newsletter

    Zapisz się do newslettera, żeby być na bieżąco z wszelkimi nowinkami i promocjami. Odbierz 10% zniżki na pierwsze zamówienie!