Rudo-Zielony Naszyjnik Boho z Unakitem i Koralowcem

189,00 

Rudo-Zielony Naszyjnik Boho z Unakitem i Koralowcem

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń

Brak w magazynie

Powiadom o dostępności produktu


 • Czas realizacji: 1-2 dni robocze + czas dostawy.

  Jeśli potrzebujesz zmodyfikować dany produkt lub interesuje Cię indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb, skontaktuj się ze mną. W przypadku modyfikacji koniecznie podaj kod produktu lub tytuł.

  Skontaktuj się
 • Opis

  Rudo-Zielony Naszyjnik Boho z Unakitem i Koralowcem to  naszyjnik z kamieniami naturalnymi w bohemiańskim stylu, zakończony rudym chwostem.

  Naszyjnik jest wykonany na trwałym, cienkim, nylonowym sznurku w kolorze miedzianym (rudym). Na sznurek nanizane są koraliki z minerałów, kule o średnicy 6 mm i 8 mm oraz 1 cm walce. Kuleczki i koraliki przedzielone są supełkami, dzięki czemu naszyjnik wygląda oryginalnie, a przede wszystkim jest trwały. Na dole przywieszony jest chwost o delikatnym wiskozowym włosiu z ozdobnym okręgiem, oplecionym tą samą nicią.

  Boho naszyjnik stworzony jest z kamieni  naturalnych: 6 mm i 8 mm unakitów (jaspisów), 6 mm jaspisów czerwonych oraz 1 cm walców z koralowca filipińskiego. Kuleczki unakitu są w charakterystycznej dla tego kamienia kolorystyce: od jasnej zieleni, poprzez zgniłą ciemniejszą zieleń z łososiowymi plamami. Koralowiec oraz czerwone jaspisy mają kolory od roudego po czerwony. Cała kolorystyka kamieni i koralowca, doskonale komponuje się z rudym, bądź miedzianym sznurkiem i chwostem w tym samym kolorze.

  Rudo-Zielony Naszyjnik Boho z Unakitem i Koralowcem to przepiękny dodatek na lato do przewiewnych lnianych tunik, czy kolorowych sukienek, ale nie tylko. Świetnie będzie się także komponował z jesiennymi zestawami.

  Kamienie naturalne: unakit, jaspis czerwony

  Koralowiec filipiński.

  Długość minimalna: 55 cm (nie uwzględniając 10 cm chwosta)

  Długość maksymalna: 81 cm (+ 10 cm chwost)

   

  Darmowa dostawa w Polsce od 200zł
  10% rabatu po dołączeniu do Newslettera
  Wygodne sposoby płatności