FAQ

Nie. Zakładanie konta jest całkowicie dobrowolne. Jednak w przypadku posiadania konta, użytkownik ma możliwość wglądu do zrealizowanych oraz bieżących zamówień oraz do całej historii swoich zakupów. Ma również dostęp do ulubionych produktów i tych, którymi jest zainteresowany.
Aby założyć Konto w Sklepie, należy wypełnić Formularz rejestracji. Pierwszym krokiem będzie podanie swojego maila i zaznaczenie okienka reCaptcha, w celu weryfikacji, że nie jesteś robotem lub złośliwym oprogramowaniem. Po otrzymaniu na swoją skrzynkę linku do rejestracji, zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracji. Niezbędne jest w nim podanie następujących podstawowych danych, czyli imię, nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania, a także telefon kontaktowy.
Posiadając konto w naszym sklepie wystarczy, że podasz mail i ustalone przez Ciebie hasło, potrzebne do tej czynności.
To zamówienie złożone przez klienta o specjalnych preferencjach, bądź modyfikacji. W celu złożenia takiego zamówienia niezbędny jest kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.
Zwykle jest to uwarunkowane danym zamówieniem. Jeżeli to niewielka modyfikacja dostępnych produktów, trwa zazwyczaj dwa dni robocze. W przypadku tworzenia produktu od podstaw jest to okres 7, a nawet 14 dni roboczych. Wszystko ustalamy na bieżąco.
Należy skontaktować się mailowo lub poprzez formularz kontaktowy, podając szczegóły składanego zamówienia. W przypadku modyfikacji produktów w sklepie internetowym, niezbędne jest podanie nazwy lub kodu SKU danego produktu.
Nie jest możliwe kupienie niedostępnych produktów od razu. Można jednak zapisać się na powiadomienie, w przypadku, kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Możliwe jest także złożenie zamówienia spersonalizowanego, zbliżonego do produktu z oferty sklepu, posiadającego status niedostępnego.
Wszystko zależy od tego, czy zamówienie nie było na przykład personalizowane i nie została rozpoczęta jego realizacja. W przypadku zamówień produktów ze stałej oferty sklepu, konieczny jest kontakt z obsługą sklepu, wówczas możliwe jest anulowanie zamówienia.
Wszystko uzależnione jest od rodzaju złożonego zamówienia, a także metody wysyłki wybranej przez klienta. W przypadku standardowych zamówień, opłaconych z góry, czyli kartą, szybkimi płatnościami lub BLIKIEM, produktów dostępnych w stałej ofercie sklepu lub mających status, jako dostępne, czas oczekiwania na zamówienie trwa zwykle do dwóch dni roboczych plus czas transportu, a więc dodatkowo 1-2 dni robocze. Jednak w przypadku zamówień standardowych opłaconych z góry, złożonych w godzinach porannych w dni powszednie, przy wyborze paczkomatu lub przesyłki kurierskiej InPost, dochodzą na drugi dzień. Czas oczekiwania zamówień personalizowanych jest ustalany indywidualnie. Przy składaniu takiego zamówienia, klient otrzymuje odpowiedź z szacunkowym czasem realizacji zamówienia. Tak samo zamówienia składane zza granicy będą uzależnione od rodzaju zamówienia oraz sposobu wysyłki.
Staramy się, by produkty były pakowane w ekologiczne papierowe opakowania, jednak z zachowaniem bezpieczeństwa zawartości. Biżuteria pakowana jest w ozdobne pudełka z logo, a następnie owijana bibułą i pakowana do kartonowych opakowań.
Oczywiście. Podczas składania zamówienia wystarczy zaznaczyć okienko “chcę otrzymać fakturę”.
Tak. To jedna z możliwości płatności za zamówienie. Po zaznaczeniu odpowiedniego okienka “płatność kartą’ w kolejnym kroku zamówienia niezbędne będzie podanie numeru karty. Wszystkie dane są poufne i w pełni bezpieczne w naszym sklepie, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom.
Oczywiście, do klienta wysyłane są kolejno maile na temat realizacji, a następnie sfinalizowania zamówienia. W przypadku ostatniego maila, klient otrzymuje tabelę z aktywnym linkiem do śledzenia przesyłki.
Każdy ma czas 14 dni roboczych na zwrot, czyli odstąpienie od umowy. Dotyczy to wszystkich zamówień standardowych. Sprzedawca wówczas zwraca koszt wpłacony przez klienta w czasie 14 dni od otrzymania takiego oświadczenia. Zwrot następuje przy użyciu tego samego sposobu zapłaty, jakiego użył klient, chyba, że wyrazi on zgodę na inny sposób zwrotu środków.
Oczywiście, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie lub wysłać zapytanie na maila
Indywidualne warsztaty tworzenia biżuterii metodą Tiffany odbywają się w Bielsku-Białej.
Oczywiście. Niezbędny będzie kontakt z obsługą sklepu w celu ustalenia wszelkich szczegółów.
Tak, każda osoba fizyczna, może zapisać się do newslettera i otrzymywać powiadomienia ze sklepu odnośnie nowości, czy innych treści, związanych z działalnością Kassandra Jewellery.
Oprócz otrzymywania ciekawostek i informacji na temat nowości, czy kamieni szlachetnych, klient otrzymuje indywidualny rabat w wysokości 10% rabatu na pierwsze złożone w naszym sklepie zamówienie.
Darmowa dostawa w Polsce od 200zł
10% rabatu po dołączeniu do Newslettera
Wygodne sposoby płatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze zamówienie!