Warsztaty tworzenia biżuterii Metodą Tiffany’ego

Jeżeli jesteś zainteresowany warsztatami z tworzenia biżuterii klasyczną Metodą Tiffany, serdecznie zapraszam do kontaktu. Prowadzę warsztaty zarówno indywidualne, jak również grupowe.

Warsztaty indywidualne

czas trwania: około 2-2,5 godziny

koszt: ustalany indywidualnie, 220-290 zł

możliwość ustalenia dogodnego terminu z prowadzącą poprzez KONTAKT

Zapewniam wszystkie materiały potrzebne do nauki oraz stworzenia biżuterii. Gwarantuję podstawowe opanowanie techniki. Z kursu można otrzymać zaświadczenie w postaci dyplomu ukończenia Warsztatów Tworzenia Biżuterii Metodą Tiffany. Ponadto z zajęć uczestnik zabiera własnoręcznie przez siebie stworzoną biżuterię. To doskonała okazja nie tylko do opanowania bardzo ciekawej i oryginalnej metody tworzenia biżuterii , ale również stworzenia czegoś unikatowego dla siebie lub bliskiej osoby na prezent.

Na zajęciach dowiesz się teorii na temat metody Tiffany. Uzyskasz niezbędne informacje na temat materiałów, specyfików oraz sztuki tworzenia metodą witrażową. Po zaprezentowaniu podstaw oprawy kamieni oraz kaboszonów metodą witrażową, przejdziemy do praktyki.. Wspólnie oprawimy wybrany przez uczestnika minerał lub kaboszon. W zależności od decyzji kursanta, możemy stworzyć biżuterię, taką jak: wisior, bransoletę lub kolczyki.

W przypadku zainteresowania oraz ustalenia dogodnego terminu, konieczna jest wpłata zaliczki, która jest automatyczną rezerwacją wyznaczonej daty i czasu. Warsztaty są organizowane i odbywają się w Bielsku – Białej.

Warsztaty grupowe

czas trwania: około 3 godziny

koszt: zależny od liczby uczestników

minimalna ilość uczestników: 3 osoby

maksymalna ilość uczestników: 10 osób

możliwość ustalenia dogodnego terminu z prowadzącą poprzez KONTAKT

Tak jak w przypadku warsztatów indywidualnych, zapewniam wszystkie potrzebne materiały oraz narzędzia. Kurs gwarantuje opanowanie tworzenia biżuterii metodą witrażową na poziomie podstawowym oraz ukończenie go z gotową biżuterią oraz dyplomem. To doskonała okazja do nauczenia się w grupie jednej z ciekawszych metod tworzenia ozdób, czy biżuterii, a także możliwość na spędzenie w kreatywny sposób wolnego czasu. Ponadto to świetny pomysł na kreatywnie zorganizowane urodziny dla grupy znajomych, czy rodziny.

Na zajęciach dowiedzą się Państwo  podstaw oprawy kamieni oraz kaboszonów metodą witrażową. Po części teoretycznej, wspólnie oprawimy wybrane przez uczestników minerały lub kaboszony. Każda osoba stworzy swój własny, indywidualny projekt i oczywiście po wykonaniu, zabierze ze sobą. W zależności od decyzji kursanta, możemy stworzyć biżuterię, taką jak: wisior, bransoletę lub kolczyki.

W przypadku zainteresowania oraz ustalenia dogodnego terminu, konieczna jest wpłata zaliczki, która jest automatyczną rezerwacją wyznaczonej daty i czasu, ustalana jest indywidualnie. Warsztaty są organizowane i odbywają się w Bielsku – Białej, istnieje możliwość dojazdu do grupy przy określonych warunkach.

To doskonała okazja by spędzić czas twórczo i kreatywnie 🙂

Darmowa dostawa w Polsce od 200zł
10% rabatu po dołączeniu do Newslettera
Wygodne sposoby płatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze zamówienie!