Kolia Leśna Zieleń Minerałów

199,00 

Na stanie

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń

 • Czas realizacji: 1-2 dni robocze + czas dostawy.

  Jeśli potrzebujesz zmodyfikować dany produkt lub interesuje Cię indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb, skontaktuj się ze mną. W przypadku modyfikacji koniecznie podaj kod produktu lub tytuł.

  Skontaktuj się
 • Opis

  Kolia Leśna Zieleń Minerałów to wyjątkowy naszyjnik z Agatów, Jaspisów, Obsydianów i Awenturynów z dodatkami ze stali szlachetnej.

  Nietypowo cięte kamienie w postaci fasetowanych wieloboków oraz przepiękna kolorystyka naturalnych minerałów zapewniają oryginalną formę tej biżuterii. Naszyjnik jest masywny i dosyć ciężki, ale krótki. Układa się przy szyi w zależności od budowy ciała. Zbudowany z pięciu ogromnych wielokolorowych agatów indiańskich, prostokątnych jaspisów oceanicznych i obsydianów oraz zielonych wieloboków awenturynów. Kolorystyka jest bardzo zróżnicowana, choć przeważa tutaj ciemna leśna zieleń, morska ciemna zieleń, miętowa zieleń oraz nieco zgaszonego fioletu zmieszanego z brązem. Wszystkie kolory są stonowane.

  Kamienie przedzielone są malutkimi kuleczkami ze stali chirurgicznej o wielkości 4 mm, masywne zapięcie ze stali szlachetnej w postaci karabińczyka oraz wstawka łańcuszka wykonanego również z tego metalu, dzięki któremu naszyjnik wygodnie układa się na szyi, a kamienie nie “wpijają  z tyłu w skórę.

  To bardzo nietypowa i rzucająca się biżuteria. Z pewnością znajdzie uznanie u zwolenniczek masywnej, bogatej biżuterii oraz fanek kamieni szlachetnych.

  Darmowa dostawa w Polsce od 200zł
  10% rabatu po dołączeniu do Newslettera
  Wygodne sposoby płatności