Warsztaty tworzenia biżuterii na Poziomie Podstawowym

Wprowadzenie

Jeśli kiedykolwiek marzyłaś lub marzyłeś o robieniu biżuterii dla siebie, bliskich, albo po prostu chcesz nauczyć się tworzyć kolczyki, naszyjniki i bransoletki, ten warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie! Prowadzę warsztaty zarówno indywidualne, jak i skierowane dla mniejszych i większych grup w każdym przedziale wiekowym.

Warsztaty indywidualne

czas trwania: 1,5 godziny

koszt: ustalany indywidualnie,110-220 zł (uzależniony od wyboru materiałów)

możliwość ustalenia dogodnego terminu z prowadzącą poprzez KONTAKT

Zapewniam wszelkie potrzebne materiały oraz narzędzia, niezbędne do tworzenia prostej biżuterii. W czasie trwania warsztatów nauczysz się oraz dowiesz niezbędnych informacji na temat tego, jak zrobić własnoręcznie wiszące kolczyki, bransoletkę na elastycznej żyłce, czy wisiorek, a także nauczysz się montować profesjonalnie zapięcie w przypadku naszyjnika.

Podczas kursu dowiesz się, które elementy do czego służą. Jakie narzędzia wybrać do pracy tworzenia biżuterii na początek. A także innych ciekawostek, dotyczących projektowania i tworzenia biżuterii. Oczywiście na zajęciach uczestnik oprócz nabycia nowej wiedzy z zakresu tworzenia biżuterii, otrzymuje komplet własnoręcznie wykonanego kompletu biżuterii, zapakowanego w ozdobne pudełko.

To niezwykła okazja, aby nauczyć się podstaw wykonywania biżuterii, kreatywnie spędzić czas, wykonać coś pięknego własnymi rękoma, a także stworzyć zestaw biżuterii na przykład na prezent od serca.

Do wyboru jest tworzenie biżuterii z koralików szklanych, drewnianych oraz kamieni szlachetnych. To właśnie materiały warunkują cenę danego warsztatu.

W przypadku zainteresowania oraz ustalenia dogodnego terminu, konieczna jest wpłata zaliczki, która jest automatyczną rezerwacją wyznaczonej daty i czasu. Ustalamy także, jaką oraz z jakich materiałów biżuterię będziemy tworzyć.

Warsztaty są organizowane i odbywają się w Bielsku – Białej.

Warsztaty grupowe

czas trwania: około 1,5 godziny

koszt: zależny od liczby uczestników

minimalna ilość uczestników: 3 osoby

maksymalna ilość uczestników: do ustalenia

możliwość ustalenia dogodnego terminu z prowadzącą poprzez KONTAKT

Tak jak w przypadku warsztatów indywidualnych, zapewniam wszystkie potrzebne materiały oraz narzędzia. Kurs gwarantuje opanowanie tworzenia biżuterii na poziomie podstawowym. To doskonała okazja do nauczenia się podstaw tworzenia ozdób, takich jak kolczyki, bransoletki, czy naszyjniki, a także możliwość spędzenia w kreatywny sposób wolnego czasu. Ponadto to świetny pomysł na zorganizowanie kreatywnego czasu dla dzieci, młodzieży, seniorów, czy grupy znajomych w każdym wieku.

Na zajęciach dowiedzą się Państwo  podstaw projektowania i wykonywania biżuterii, wszelkich informacji na temat narzędzi i materiałów. Wspólnie nauczymy się montować zapięcia, stworzymy wiszące kolczyki, bransoletkę na elastycznej jubilerskiej żyłce oraz naszyjnik.

W przypadku zainteresowania oraz ustalenia dogodnego terminu i wszelkich szczegółów na temat grupy i jej potrzeb, ustalenia rodzaju materiałów, konieczna jest wpłata zaliczki, która jest automatyczną rezerwacją wyznaczonej daty i czasu, ustalana jest indywidualnie.

Warsztaty są organizowane i odbywają się w Bielsku – Białej, istnieje możliwość dojazdu do grupy przy określonych warunkach.

Takie warsztaty to świetna możliwość do spędzenia czasu w twórczy i kreatywny sposób!

Darmowa dostawa w Polsce od 200zł
10% rabatu po dołączeniu do Newslettera
Wygodne sposoby płatności

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze zamówienie!